fbpx

Tule ja pea nõu tööalase heaolu mõõtmise eksperdiga!

Kõik uudised

Tule ja pea nõu tööalase heaolu mõõtmise eksperdiga!

Anname Sulle ja Sinu organisatsioonile ühe tunni oma ajast ja kogemusest, et aidata Sul oma organisatsioonis töötajakogemust edendada!

Mida meilt oodata? 

Personaalne lähenemine: Meie kogenud eksperdid analüüsivad Sinu organisatsiooni eripärasid, et tagada just Sinu organisatsioonile jaoks kohandatud meetod. 

Strateegiline planeerimine: Õige meetodiga on võimalik edendada kasvu, suurendada paindlikust ja organisatsiooni õppimisvõimelisust. 

Paindlik lahendus: Tulemuste analüüs, arutelude modereerimine ja lahendusekeskne koolitus, mis stimuleerib mõtlemist reaalajas. 

Miks võtta see teekond meiega ette? 

Kogemus: Aastakümnete pikkune kogemus sadade organisatsioonidega töötajakogemuse arendamise valdkonnas. 

Kliendikesksus: Me usume koostöösse ja see konsultatsioon on suunatud just SINU organisatsiooni vajaduste mõistmisele ja arendamisele. 

Tõenduspõhised soovitused: Toetudes Tripodi organisatsiooniuuringute metoodikale ja ulatuslikele teadusuuringutele oskame soovitada parima võimaliku lahenduskäigu. 

Tasuta pakutavate konsultatsioonide arv on piiratud, et säilitada sisulise väärtusloome kvaliteet, seega julgustame registreerida end esimesel võimalusel.

Üheskoos sillutame teed helgemale, pühendunumale ja tõhusamale organisatsiooni tulevikule. 

Registreeru tasuta konsultatsioonile siin ↓

Võimalikult tulusa kohtumise eeldus on ettevalmistus. Palun püüa pisut kirjeldada ettevõtet, probleemi olemust ning kavandatavat eesmärki. Kui vastus veel puudub, jäta lahter tühjaks.