fbpx

Testikoolitus personalijuhile ja värbajale

Kõik uudised

Tripodi testikoolitus personalijuhile ja värbajale

Koolitused toimuvad:

23.11.-24.11 & 19.12.2023 (grupp täis)

 

2024. aastal:

27.-28.02 ja 26.03

9.-10.04 ja 7.05

Koolitused toimuvad Tripodi kontoris või veebipõhiselt.

Koolitus annab personalitöötajale baasteadmised ja -oskused Tripodi testide iseseisvaks kasutamiseks kandidaatide hindamisel ja töötajate arendamisel. Koolituse osalustasu on 499 eurot + km ja litsentsitasu on 150 eurot + km, kokku 649 eurot + km. Litsents tagab kaheks aastaks ligipääsu Tripodi veebipõhisesse testisüsteemi, kus saad iseseisvalt teste läbi viia, raporteid koostada ja vajadusel automaatselt teistesse keeltesse tõlkida. Arveldamine toimub igakuiselt vastavalt kasutatud testide arvule. Testide hinnakirjaga tutvumiseks kirjuta palun:

Testikoolitused toimuvad Tripodi kontoris Ülemiste Citys või videosilla teel. Koolitus on põnev, interaktiivne ja väga praktiline!

Pasi Harttunen, Finesta Baltic tegevjuht:

”Mulle väga meeldis Tripodi koolitus, kus oskuslikult sai ühendatud teooria ja praktika. Koolitaja kogemus toetas osalejate psühhomeetriavaldkonna esmasamme väga meeldival moel ja isegi kogenenumatele pakkus koolitus avastamise rõõmu ja palju uut!”

  • Enne koolitust täidetakse isiksusetest, millele saab koolituse käigus ka tagasisidet.
  • Koolitus sisaldab teooriat ja praktilisi ülesandeid, samuti rollimänge tagasisidestamise oskuste treenimiseks
  • Litsentsi omandamiseks on vajalik pärast kahte esimest koolituspäeva läbi viia 2 testi koos tagasisidevestlustega ning täita praktikapäevik.
  • Iga osaleja saab tasuta täita kõik Tripodi testid.

Koolituse programmi leiad siit.

Tule koolitusele: katrin.arm@tripod.ee