fbpx
Tagasi koolituse ja arenduse avalehele

Outplacement

Pikaajaline töötaja lahkub organisatsioonist? Soovite teda toetada uue töö leidmisel? 

Me oskame aidata.

Outplacement ehk koondamisjärgne nõustamine annab võimaluse mõtestada senist töökogemust ning luua visiooni edasiseks karjääriks. Nõustamine annab enesekindlust ja oskusi edukaks kandideerimiseks ning aitab leida uut suurepärast tööalast väljundit.

  • Psühholoogiline tugi aitab kiiremini toime tulla koondamisega seotud emotsioonidega. See aitab luua valmisolekut aktiivseks tööotsinguks. Kõik töötajad psühholoogilist tuge ei vaja, siis on võimalik asuda kohe karjäärinõustamise juurde.
  • Karjäärinõustamine algab eneseanalüüsist: mida inimene soovib teha, mida juba teab ja oskab, milliseid ressursse oleks vaja juurde. Seejärel võimaluste kaardistamine: kus ja millist tööd võiks teha; millised on töö puhul olulised kriteeriumid (asukoht, töö sisu, palk jm); millised on konkreetsed ettevõtted, millega ühendust võiks võtta.
  • Nõustamisprotsess ehitatakse üles vastavalt kliendi vajadustele ja eesmärkidele. Nõustamise raames kohtutakse ühe inimesega keskmiselt 3 korda; sageli leiab nõustatav nõustamisprotsessi ajal juba uue töö.

Nõustamist viib läbi Tripodi coach ja koolitaja Liisa Raudsepp.

 

Võta ühendust

Liisa Raudsepp

coach ja superviisor

+372 618 1570

Võta meiega ühendust
Circle