fbpx
supervisioon organisatsioonis
Tagasi koolituse ja arenduse avalehele

Supervisioon

Töötad inimestega ja tunned sellest väsimust või tüdimust? Vajad endale uut jõudu ja inspiratsiooni? Või on meeskonnas on suhted sassis, nii et see koostööd, tulemuslikkust ja inimeste heaolu takistab?

Mis on supervisioon?

Supervisioon on protsess, mis võimaldab vaadelda ennast ja oma meeskonda kõrvalpilguga, saada teadlikumaks sellest, mis toimub enda sees ja inimeste vahel ning tuua positiivseid muutusi. Supervisioonis võib tegeleda ka ainult jõustamise ja ressursside esiletoomisega.

Kui coachingus taotletakse enamasti konkreetset tulemust, siis supervisioonis lastakse parimal lahendusel ise esile kerkida. Mõnikord on olukord nii keeruline, et parim lahendus ei ole ette teada, vaid kujuneb välja osalejate koostöös.

Kui koostöö ei hetkel edene, siis keskendume kõigepealt koostöö eelduste loomisele. Igaüks vajab ära kuulamist ja mõistmist, igaühel on vaja tunda end väärtusliku ja olulisena, seejärel häälestuda ka teisi ära kuulama ja mõistma. Selleks on võimalik kujundada erinevaid protsesse, isiklikest intervjuudest ühiste arengupäevadeni.

Kas valida coaching või supervisioon? Nende lähenemisviisides on palju sarnast, aga ka erinevat. Kokkuvõttes sõltub see Sinu ja Sinu meeskonna vajadustest – peamine on leida, mida tegelikult soovite ja kuidas sellesse olukorda välja jõuda.

Võta ühendust ja räägime lähemalt, kuidas saame teile abiks olla.

Liisa Raudsepp

coach ja superviisor

+372 618 1570

Circle