11.10.2021

Täna soovime teile lähemalt tutvustada uusi inimesi meie ridades.

Elise Vurma tutvustab meie teste nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Füüsiliselt jagab Elise end praegu Eesti ja Rootsi vahel, sest õpib Göteborgi ülikooli personali- ja töösuhete strateegilise juhtimise magistriprogrammis. Lisaks psühholoogiale kujundab Elise tausta ka müügi- ja turunduskogemus. Kui Elise pole parasjagu tööl ega koolis, rändab ta maailmas ringi ning kogeb põnevaid kultuure. 

Madis Bachmann on samuti mitmekesise  tausta ja kogemusega. Tripodis tegeleb ta otsapidi kahe valdkonnaga, osaledes nii hindamis- kui ka värbamisprojektides. Madis on kõva käsi just tehniliste ametikohtadega seotud otsingutes, mis on värbajatele sageli paras peavalu. Suure jutu asemel laseb Madis kõneleda pigem tegudel, mis ei jää aga sugugi kontoriseinte vahele – ta on suurepärane vee- ja lumelaudur ning hinnatud treener.

Mitte vähem sportlikku ja tõhusat täiendust on saanud ka meie uuringute valdkond ja seda Maarja Sau näol. Maarja on õppinud ja rännanud mitmel pool maailmas nii omapäi kui koos koera Cassiega. Talle on südamelähedased inim- ja loomaõigused. Maarja vaba aeg kulub vabatahtlikule tegevusele, triatlonile ja pikamaajooksule. Kes teeb, see jõuab!

Ükski projekt ei saa aga edasi liikuda tõhusate abilisteta, kes aitavad hoida kätte pulsil, jagada asjaosalistele infot ja hoida kogu süsteemi käigus. Selle tänuväärse tööga on meie värbajatele nüüd abiks Klarika Pärnaste ja Erika Lepikmäe.

Klarika Pärnaste on töötanud nii avalikus sektoris, suures tootmises kui ka iduettevõttes. Tripodis töötab Klarika põhiliselt koos meie värbamisjuhi Elis Luitega. Klarika harrastuste hulka kuuluvad nii muusika (ei ole just palju inimesi, kes oleks õppinud orelimängu!) kui ka aiandus. Saadused Klarika taime- ja viljapuuaiast hoiavad meid kõiki käigus ja tõved eemal.

Erika Lepikmäe on töötanud koka ja toitlustajana. Tema pikaajaline kirg enne Tripodit oli hoopis raamatupidamine. Et tegelikult on Erika eelkõige ikkagi inimeste inimene, saavad Tripodis tema tähepanelikust hoolitsusest ja südamlikust suhtlusest osa nii kliendid, kandidaadid kui ka meie endi inimesed. Värbamise valdkonnas töötab Erika põhiliselt koos Anniga. Kodus aga elab Erikal kilpkonn nimega Turbo.

Me kõik Tripodis tegutseme aga ikka ja alati selle nimel, et aidata oma oskuste ja teadmistega luua meie partneritele paremaid organisatsioone. Olete oodatud ühendust võtma.

Küsi meilt