Kui soovid soodustada koostööd meeskonnas, oled oodatud meeskondadele mõeldud isiksuseküsimustiku Tripod Team© väljaõppekoolitusele!

Sügispoolaasta koolitusajad:

13.08. kell 10:00-13:00

15.10. kell 10:00-13:00

10.12. kell 10:00-13:00

Seminari maksumus on 120 eurot, pluss käibemaks.

Koolitus annab teadmised ning oskused Tripodi meeskonna isiksuseküsimustiku Tripod Team© kasutamiseks.

Tripod Team© on praktiline tööriist, mis põhineb Tripodi isiksusetestil ja annab ülevaate meeskonnas esindatud erinevatest isiksusejoontest tulenevatest tugevustest ja arengukohtadest.

Loe lähemalt testist Tripod Team© SIIT!

Juhile on meeskonnaprofiil heaks abimeheks meeskonna juhtimisel: testiraport siseldab kompaktseid näpunäiteid meeskonnas esinevate isiksuseprofiilide juhtimiseks.

Seminaril räägime, milline on isiksusejoonte mõju meeskonnasisesele koostööle ja sooritusele. Koolitusel analüüsime juhtumeid ja harjutame seoste loomist meeskonna isiksuseomaduste ning koostöö ja tulemuse vahel.

Koolitus tutvustab Tripod Team© profiili käsitleva töötoa struktuuri. Seminar on mõeldud Tripodi testikasutaja litsentsi omanikele, annab õiguse kasutada testi Tripod Team© iseseisvalt ning soovi korral tagab testilitsentsi pikendamise järgmiseks kaheks aastaks.

Enne seminari on võimalus kasutada meeskonnaprofiili Tripod Team© oma organisatsiooni meeskonna testimiseks ja seda saab kasutada sisendina meeskonnaga töötoa läbiviimisel pärast seminari.

Kellele on koolitus on mõeldud?

Koolitus- ja arengupartneritele, superviisoritele, koolitajatele, grupi-coaching‘u tegijatele jne.  

Koolitusele registreerimiseks kirjuta meile tripod@tripod.ee!

Küsi meilt