Registreerimine on lõppenud!

Menukas Tripodi seminaride sari “Psühholoogilised testid organisatsioonides” tuleb taas!

2024. aastal toimub seminaride sari personalijuhtidele, personalipartneritele, värbajatele ja värbavatele juhtidele, kes ei ole varasemalt Tripodi teste kasutanud ning soovivad tutvuda nii psühholoogilise testimisega laiemalt kui ka Tripodi testidega.

Seminaridel tutvustame testide teoreetilist tausta ning räägime nende rakendamisest personalitöös praktiliste näidete põhjal. Peamiselt keskendume testide kasutamisele personalivalikul ja -hindamisel, ent juttu tuleb ka kasutamisest talendiprogrammidesse valikul, edutamisel, probleemilahendusel ja meeskonna analüüsil. 

Räägime, milline on testide valiidsus võrreldes teiste personalivaliku meetoditega, tuginedes meta-analüüsile (Schmidt et al, 2016).

Selgitame praktiliste näidete toel, milliseid teste milliste konkursite puhul kasutada. Teeme läbi tööanalüüsi psühholoogiliste kompetentside hindamiseks ja testide abiga.

Jagame praktilist kogemust sadade ja tuhandete kandidaatide hindamisest nii meie kui meie klientide pilgu läbi.

Seminari eel ja järel on osalejatel võimalik täita kolme Tripodi testi

  • isiksuseküsimustik NEO-TRI/2,
  • vaimse võimekuse test VVS/7,
  • visuaalse kiiruse ja täpsuse test VKT. Tulemused saadetakse automaatselt meilile. Seminari käigus teeme ühe tagasiside sessiooni.

Seminaride ajakava

29.02 Tripodi psühholoogilised testid värbamisel ja personalivalikul.

I. grupp kell 10.00 – 11.30 ja II. grupp kell 15.00 – 16.30

Millal ja milleks kasutada psühholoogilisi teste? Kuidas veenduda testide usaldusväärsuses ja tegelikus „ennustusvõimes“? Kuidas kasutada teste personalivalikul?

26.03 Isiksuse hindamine värbamisel. Tripodi isiksusetestid.

I. grupp kell 10.00 – 11.30 ja II. grupp kell 15.00 – 16.30

Kuidas hinnata isiksust? Juttu tuleb Suure Viisiku (The Big Five) isiksuseteooriast – tegu on isiksusepsühholoogias kõige enam rakendatava isiksusemudeliga. Räägime sellest, kuidas isiksuseomadused avalduvad igapäevakäitumises ja kuidas on need seotud töösooritusega erinevatel töökohtadel. Kuidas luua töökoha isiksuseprofiili ja leida sobivaimat kandidaati.

25.04 Vaimne võimekus. Juhtide hindamine psühholoogiliste testidega. Tripodi juhitestid.

I. grupp kell 10.00 – 11.30 ja II. grupp kell 15.00 – 16.30

Vaimse võimekuse testid ja intelligentsus. Lisaks: Kas juhid on erilised – kas juhtide hindamiseks läheb vaja eraldi teste? Tripod on välja töötanud spetsiaalselt juhtide hindamiseks mõeldud testipaketi, kus testitäitja tulemusi võrreldakse 425 Eesti juhi tulemustega. Juttu tuleb juhtide hindamisest nii edutamise kui värbamise käigus, samuti juhtmeeskondade nõustamisest testitulemuste abiga.

30.05 Talentide hindamine tehnoloogias, tootmises ja IT-s. Tripodi ruumilise võimekuse skaala RVS.

I. grupp kell 10.00 – 11.30 ja II. grupp kell 15.00 – 16.30

Kuidas välja selgitada potentsiaali saada IT-tegijaks? Paljud tuntud Eesti IT-firmad on talentide leidmiseks kasutanud edukalt Tripodi ruumilise võimekuse testi RVS.

Seminarid toimuvad kell 10.00 – 11.30 ja 15.00 – 16.30 Tripodi kontoris Ülemiste Citys, aadressil Lõõtsa 1A, 1. korrusel. Osalemine on tasuta. Kõik osalejad saavad täita Tripodi teste ning kirjaliku tagasiside oma tulemuste kohta. Grupi suurus kuni 12 inimest. Osalemiseks palume registreeruda: tripod@tripod.ee või täita reg. vormi allpool.

REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Küsi meilt