Aitame mõista, kus peituvad sinu organisatsiooni ja juhtide varjatud tugevused ning arenguvõimalused.

Me ei kogu ainult andmeid, vaid pakume täislahendust – aitame uuringut tutvustada, leida just õiged ja sobivad küsimused, kasutada kõige värskemat metoodikat edukate organisatsioonide toimimise kohta. Tulemused esitame kiiresti, kirjalikult lihtsas ja loogilises vormis. Selgitame neid meelsasti ka vahetutel esitlustel ja toetame eesmärkide seadmist töötubade või koolituste käigus.

Oleme üle 20 aasta uurinud nii era– kui ka avaliku sektori organisatsioone. Selle aja jooksul oleme andnud väga erinevate valdkondade juhtidele nõu, kuidas arendada heaolu oma organisatsioonis ja suunata töötajate pühendumust. Koostööd oleme teinud rahvusvaheliste korporatsioonide ja Eesti eraettevõtetega ITst tööstussektorini, kuid ka avaliku sektori organisatsioonidega riigikaitsest tervishoiuni. 

Selle 20 aasta jooksul oleme läbi viinud üle 200 uuringu, küsitlenud üle 100 000 vastaja.

1

Eeltöö

2-3 nädalat

Ava kirjeldus

Meetod

Õiged küsimused suunavad õigete vastusteni, seetõttu lähtume meetodi kohandamisel organisatsiooni vajadustest ja eesmärkidest.

Vastajate struktuur

Iga juht saab tagasiside otse oma meeskonnalt.

Eelkommunikatsioon

Aitame muuta projekti läbiviimise läbipaistvaks ja toetame kvaliteetse tagasiside andmist

2

Küsitlus

2 nädalat

Ava kirjeldus

Kasutajasõbralik

Vastamiskeskkond – intuitiivne ning loogiline ülesehitus.

Konfidentsiaalne

tagasiside kogumine.

Kasutajatugi

Küsimuste korral – kiire ja personaalne vastamine päringutele.

Salvestamise võimalus

Ankeeti saab pooleli jätta ning hiljem jätkata.

Turvaliselt

Kogutud andmed – kogume andmed oma serverisse mitte pilvepõhisesse lahendusse.

3

Tulemused

1 nädala pärast

Ava kirjeldus

Selgelt esitatud analüüsid

Kvantitatiivse ja kvalitatiivse analüüsi koosmõjul saab kiirelt jõuda otsusteni.

Automaatne analüüs

Tulemused on kättesaadavad koheselt pärast vastuste laekumist.

Esitlus

Tulemuste tutvustus koos konsultantide kommen-taaridega, aitame leida peamised organisatsiooni tugevused ja arenguvajadused.

4

Arendustegevused

6 kuud

Ava kirjeldus

Töötuba juhtidele

Tegevusplaani koostamine: tulemuste lahtimõtestamine, prioriteedid ja järgnevad tegevussammud.

Koolitus juhtidele

Kuidas viia läbi kaasavat ja tulemuslikku tegevusplaani loomise töötuba meeskonnas?

Arendustegevuste juurutamine

6 kuu jooksul.

5

Mõõtmine

6. kuul

Ava kirjeldus

Pulsiuuring

Kuidas meie arendustegevused töötasid, mida me veel paremini saaksime teha?

Arengumeeter

Kogu ise tagasisidet oma meeskonnalt, kuidas meil läks arengus, mida saame veel paremini teha?

Ava kõik

Miks meie?

Kristiina Palm, Eesti Töötukassa personalijuht

Meie koostöö Tripodiga on tõesti aastate pikkune. See on kliendisuhe, mis iga aastaga aina enam lihvitud ja seeläbi ka ainult paremaks läheb. Kliendina tunnetame, et pakutud lahendused on meie vajadusi toetavad. See ei tähenda sugugi, et saame alati seda, mida soovime. Tripodi väärtuslikkus meie jaoks seisnebki selles, et nende asjatundlikkus lubab neil oskuslikult heas mõttes laveerida meie soovide ja pakutavate võimaluste vahel. Lõpptulemusena saame kindlad olla, et meie uuring tugineb teaduslikult tõestatud metoodikale ja meil on olemas teadmine, miks on vajalik seda järgida.
Väheoluline pole ka see, et mahukate uuringute tulemused on meie töötajateni viidud selges ja lihtsas sõnastuses ning asjatundlike selgitustega.

Meelis, Maria ja Liisa mõtlevad meiega alati kaasa, seda päriselt. Nad reageerivad kiiresti ja teevad lubatu teoks.

Taimi Kauler, Harju Elekter personalijuht

Oleme kontserni Harju Elekter ettevõtetes Tripod Grupiga teinud koostööd erinevatel teemadel. Lisaks uute meeskonna liikmete leidmisele ja hindamistele, on nad aidanud meil saada paremat ülevaadet ettevõtte töötajate ning siseklientide rahulolu ja ootuste osas.

Indrek Sarjas,G4S Eesti AS personalidirektor

Olen teinud Tripodiga koostööd alates 2007 aastast. Pikaajalise koostöö aluseks on olnud usaldus ja nende oskus kliendi vajadusi ning äri mõista. Läbi aastate olen südamerahuga usaldanud Tripodile nii värbamisprojekte kui ka organisatsiooniuuringuid. Värbamispartnerina on minu jaoks olnud suureks lisaväärtuseks nende võimekus testida kandidaate usaldusväärsete testidega, et midagi ei jääks juhuse hooleks. Jätkan ise kindlasti koostööd Tripodiga ja soovitan neid ka teistele, kes on otsimas usaldusväärset partnerit.

Mailis Neppo, Kaitseministeeriumi personaliosakonna juhataja

Tripod on meile varem olnud partner rahulolu ja pühendumuse uuringute tegemisel. Nad tunnevad meie maja DNAd ning mõistavad hästi meie vajadusi, mis tagab parema ja sihituma värbamise. Tripodi inimesed mõtlevad kiiresti ning on erakordselt tõhusad töö ja aja korralduses. Nad peavad oma lubadusi ning on distsiplineeritud partnerid. See sobib ka kaitseministeeriumi töö intensiivsusega. Nende professionaalsus annab organisatsioonile eelkõige ajavõidu, sest iga täitmata koht tähendab ju mingil määral tegemata tööd. Head inimesed ei ole tänapäeval ripakil, neil on elu ja töö paigas. Kutse tulla meie tiimi tabab neid ootamatult. Selle kutseni jõudmiseks ongi vajalik teadlik eeltöö, millega saab aidata Tripod.

Kontakt

Meelis Pihlamäe

uuringute vanemkonsultant

Deniss Kovaljov

uuringute spetsialist

Karl Martin Koppel

uuringute spetsialist

Maria Veltmann

partner, tegevjuht


Põnevat lugemist

Mis kujundas töötajate heaolu organisatsioonides 2024. aastal kõige enam? 
21 jaa 2025

Mis kujundas töötajate heaolu organisatsioonides 2024. aastal kõige enam? 

Möödunud aasta oli Tripodi organisatsioonide arenduse meeskonnale siiani kõige tegusam. Küsitlesime 51 projekti raames üle 21 500 töötaja Eesti ja rahvusvahelistes organisatsioonides, et saada teada, mis päriselt nende tööheaolu mõjutab.  Tuttavad teemad on endiselt aktuaalsed  Juba aastaid oleme täheldanud, et üks olulisemaid töötajate heaolu mõjutajaid on vahetu juhtimine. Pea 95%-s meie küsitletud organisatsioonidest on töötajate […]

Blogi Uuringud
Uus tööalase heaolu metoodika on kasutusel olnud pea üheksa kuud: millised on senised kogemused ja klientide tagasiside?
23 det 2024

Uus tööalase heaolu metoodika on kasutusel olnud pea üheksa kuud: millised on senised kogemused ja klientide tagasiside?

Selle aasta kevadel tutvustasime uuendatud organisatsiooniuuringu metoodikat, mille eesmärk oli pakkuda tänapäevast, paindlikumat ja täpsemat lahendust, mis sobiks organisatsioonide vajadustega. Nüüd, kui metoodika on üheksa kuud kasutusel olnud, on käes aeg vaadata tagasi ning jagada esimesi kogemusi ja saadud tagasisidet. Kliendid hindavad arusaadavust ja selgust Kliendid on uue metoodika kohta toonud esile mitmeid positiivseid aspekte. […]

Blogi Uuringud
Arendustegevuste mõju tagasisidestamise oskustele 
22 aug 2024

Arendustegevuste mõju tagasisidestamise oskustele 

Pärast organisatsiooniuuringu läbiviimist on paljudel organisatsioonidel kombeks ettevõtte arendustegevused, mille abil tulemustega edasi liikuda. Selliste arendustegevuste alla võivad kuuluda erinevad koolitused, töötoad ja coachinguprogrammid. Nende kõigi kaudu on võimalik  olulist mõju avaldada tagasisidestamise oskusele, mis on viimasel ajal kerkinud paljudes organisatsioonides esile kui arengukoht. Efektiivne tagasiside andmine ja vastuvõtmine on organisatsioonides eduka suhtluse ja meeskonnatöö […]

Blogi Uuringud
Milline näeb välja ideaalne tagasisidestamise kultuur? 
15 aug 2024

Milline näeb välja ideaalne tagasisidestamise kultuur? 

Ideaalilähedase tagasisidekultuuri loomine organisatsioonis on üks teguritest, mis aitab oluliselt kaasa nii töötajate kui ka organisatsiooni arengule. Selline kultuur soodustab avatud suhtlust, pidevat õppimist ja paremat sooritust. Oma uuringutest ja nendega seotud jätkutegevustest oleme leidnud peamised punktid, mis aitavad üles ehitada tugeva ja efektiivse tagasisidekultuuri.  Vaimse turvatunde loomine tööl  Psühholoogiline turvalisus on hädavajalik, et töötajad […]

Blogi Uuringud
Tänapäevane organisatsiooniuuring: eduka ettevõtte paindlik tööriist 
05 2024

Tänapäevane organisatsiooniuuring: eduka ettevõtte paindlik tööriist 

Rääkisime mitme Eesti suurorganisatsiooni juhi ja personalijuhiga, et saada nende vaade organisatsiooniuuringutele – nende olulisusele, ootustele sisu osas ning väärtusele organisatsiooni jaoks. Intervjuude käigus avasime eri teemasid, mis on edukatele ettevõtetele praegu olulised, ning aspekte, mille kohta uuringust informatsiooni ja sissevaadet soovitakse.  Fookus töötajatel ja nende toetamisel  Üha olulisem näitaja organisatsioonide jaoks on töötajate emotsionaalne […]

Blogi Uuringud
Kuidas aitavad organisatsiooniuuringud luua tõhusat töökultuuri ja saavutada edu?
25 mai 2023

Kuidas aitavad organisatsiooniuuringud luua tõhusat töökultuuri ja saavutada edu?

Konkurentsitihedas ja pidevalt muutuvas ärimaailmas on organisatsioonide jaoks edu saavutamine ja jätkusuutlikkuse tagamine ülioluline. Töökultuuri roll selles on üha kõrgema prioriteetsusega. Nii on organisatsiooniuuring hädavajalik diagnostiline tööriist, mis aitab süvendatult mõista organisatsiooni dünaamikat, protsesse ja inimvara. Uuring näitab, kuhu on vaja organisatsiooni tõhususe suurendamiseks panustada. Kuidas aitavad organisatsiooniuuringud luua tõhusat töökultuuri ja kuidas kasutada uuringute […]

Blogi Uuringud
Kuidas liikuda edasi organisatsiooniuuringu tulemustega?
11 okt 2022

Kuidas liikuda edasi organisatsiooniuuringu tulemustega?

Artiklis tuleb juttu, milliseid arendustegevusi soovitame teha pärast organisatsiooniuuringut ja mis teenustega omalt poolt toeks oleme. Autor: Liisa Raudsepp Organisatsioon on elav ja keerukas süsteem, kus toimub korraga väga palju protsesse. Väikese organisatsiooni seisund on sageli tunnetatav n-ö käigu pealt, vestlustest kohvinurgas ja õhkkonnast koosolekutel. Suuremates organisatsioonides on aga toimuva mõistmiseks otstarbekas viia läbi uuring.nnÜks […]

Blogi Uuringud
Kuidas leida sobivat testi ja kuidas teste praktikas kasutada?
25 juu 2022

Kuidas leida sobivat testi ja kuidas teste praktikas kasutada?

Sul on vaja kedagi kiiresti hinnata? Tutvu meie hindamisteenusega.

Blogi Uuringud
Miks on klassikalised psühholoogilised testid tänapäeval ikka veel aktuaalsed?
25 juu 2022

Miks on klassikalised psühholoogilised testid tänapäeval ikka veel aktuaalsed?

Põhjuseks on teatud testide kõrge ennustusväärtus kandidaadi tulevase tööedu osas. Uurides personali valikul kasutatud meetodi ja kandidaadi hilisema tööedu seost, on selgunud, et testidega mõõdetud vaimne võimekus on üks paremaid töösoorituse ennustajaid. Tabelis 1 on näha kokkuvõte Schmidti ja Hunteri (1998) meta-analüüsist 85 aasta jooksul läbi viidud uuringute põhjal – kui suure tõenäosusega õnnestuks leida […]

Blogi Uuringud
Tagasiside COOP Pangalt – organisatsiooni terviseuuring
29 2022

Tagasiside COOP Pangalt – organisatsiooni terviseuuring

Oleme värskelt lõpetanud @COOP Pank AS organisatsiooni terviseuuringu projekti! ⚡ Soovime teiega jagada väga rõõmustavat tagasidet COOP Pank personalijuhi Janika Valliste poolt. „Hindame väga kõrgelt uuringutulemuste detailsust ja analüütilist lähenemist tulemuste tutvustamisel. Samuti võrdlusbaase teiste organisatsioonidega ja trendidega kaasas käimist nii Eesti kui rahvusvahelistes ettevõtetes. Tripod aitab kaasata töötajaid maksimaalse vastamismäära saavutamisel, mis on väga […]

Blogi Uuringud
Küsi meilt